Wydarzenia

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

Dnia 18 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Dzień Rodziny. Przedszkolaki wraz ze swoimi paniami przedstawiły taniec do muzyki Ulele Moliba Makasi. Następnie wraz z zaproszonym gościem grały na instrumentach koncert dla rodziców. Wzruszeni rodzice nagrodzili wykonawców gromkimi brawami. 

 Dzień Rodziny
czytaj więcej

Po raz kolejny 9 czerwca 2016 roku odbył się III Miejskiej Integracyjnej Spartakiady Dzieci i Młodzieży. Na płycie stadionu do współzawodnictwa stanęli zawodnicy z 13 placówek. Młodzi sportowcy startowali w konkurencjach lekkoatletycznych takich jak: bieg na 60, 100 metrów, rzut piłeczką palantową, rzut piłką lekarską, skok w dal z miejsca, skok w dal z rozbiegu. 

III Miejska Integracyjna Spartakiada Dzieci i Młodzieży
czytaj więcej

Na terenie Komendy Nadbużańskiego Oddziału SG 2 czerwca 2016 roku, rozegrano mecz pomiędzy wychowankami Zespołu Wychowania i Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej Nr 1 w Chełmie a funkcjonariuszami Nadbużańskiego Oddziału SG.

Mecz Piłki Nożnej
czytaj więcej

19 maja 2016 roku. Medyczne Studium Zawodowe im. Władysławy Szoc w Chełmie zorganizowało I Wojewódzkie Mistrzostwa w Tenisie Stołowym „Smakuj sukces”.

I Wojewódzkie Mistrzostwa w Tenisie Stołowym „Smakuj sukces”
czytaj więcej

17 maja 2016 r. wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie oraz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie poszukiwaliśmy wartości, które składają się na „Przepis na godne życie”. Tego dnia odbyła się impreza integracyjna, podczas której odbyły się: Międzyszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych oraz rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego.

   Przedstawienia teatralne - „Bajki z morałem” grupy teatralnej  z ZSO nr 1, taniec „Anioły” w wykonaniu uczniów z SOSW we Włodawie oraz spektakl „Przepis na godne życie” w wykonaniu uczniów naszej szkoły uświadomiły wszystkim, że w życiu należy kierować się takimi wartościami jak: dobro, przyjaźń czy miłość. Wszystkie grupy teatralne zajęły równorzędne pierwsze miejsca.

    Podczas spotkania nastąpiło też rozstrzygniecie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Przepis na godne życie” - pierwsze miejsca zajęli:

  • uczniowie z ZSO nr 1 w Chełmie:  Weronika Fituła, Dominika Humieniuk, Hubert Jasiński, Greta Kazaren, Marcin Korytko, Paulina Kowalczyk, Patryk Malecha, Jakub Miazio, Maja Nikołajew, Ilona Orłowska, Magdalena Puk, Patryk Skotarek, Natalia Stasikowska,
  • uczniowie z ZSO nr 7: Kacper Iwaniuk, Michał Pietrzak, Emil Winiarski,
  • uczniowie naszej szkoły: Mateusz Ćwir, Patrycja Iwaniuk, Klaudia Szoda.

  Spotkanie, które zakończyło się wspólną zabawą i zaowocowało nowymi przyjaźniami,  zorganizowały p. Wanda Chromik i p. Magdalena Terpiłowska.

Spotkanie integracyjne „Przepis na godne życie”
czytaj więcej