Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

10 czerwca 2015 roku uczniowie  klas II Zasadniczej Szkoły Zawodowej wraz z opiekunkami (p. Kasią Kuś, p. Iwonką Zubilewicz i p. Anią Radzięciak) udali się wycieczkę do Lublina.

• Regionalny Mazowiecko-Lubelski Przystanek PaT w Siedlcach i Radzyniu Podlaskim

W dniach 30 maja – 1 czerwca 2015 roku przedstawiciele naszego szkolnego PaTPORTu mieli wielką przyjemność uczestniczyć w niezwykłych wydarzeniach: Regionalnym Mazowiecko-Lubelskim Przystanku PaT w Siedlcach i Radzyniu Podlaskim oraz w Centralnym Ogólnopolskim Głosie Profilaktyki w Lublinie.  Wspaniała  atmosfera oraz możliwość spędzenia czasu  z niesamowitymi ludźmi pozostaną w naszej pamięci na długo.

• Aktywnie spędzam czas wolny z dzieckiem- propozycje gier i zabaw

Dnia 26 maja 2015 roku odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców klas I-V dla dzieci z autyzmem oraz grupy przedszkolnej pt.„ Aktywnie spędzam czas wolny z dzieckiem- propozycje gier i zabaw”. Zajęcia zorganizowały i przeprowadziły p. M. Chmielewska- Puch, p. A. Dobrowolska i p. M. Nyszko. Celem zajęć była przede wszystkim wspólna zabawa z rodzicami i ich dziećmi. Nauczyciele przedstawili różne sposoby zabaw ze swoimi pociechami w wolnej chwili.  Spotkanie zakończyło się wręczeniem rodzicom samodzielnie zrobionych przez uczniów upominków oraz poczęstunkiem i grillem.

• Konkurs Wiedzy o Marii Grzegorzewskiej - Patronie Szkoły

Dnia 21 maja 2015 roku odbył się Konkursu  Wiedzy o Marii Grzegorzewskiej - Patronie Szkoły, zorganizowany przez p. A. Dobrowolską i p. M. Pietrzak. Celem konkursu było przybliżenie uczniom postaci Patronki Szkoły- Marii Grzegorzewskiej oraz  kształtowanie poczucia przynależności do społeczności szkolnej. W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.  Uczestnicy zmagali się z pytaniami, krzyżówką oraz mieli okazję wspomnień podczas układania zdjęć z życia naszej szkoły. Wszyscy otrzymali dyplomy za udział i nagrody rzeczowe.

• IV Festyn integracyjny "Serce dla dziecka"

Zapraszamy do galerii zdjęć z festynu na naszym profilu Facebook.

| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma