Wydarzenia

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

 

          Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Chełmie, Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, Komenda Miejska Policji w Chełmie oraz Lubelska Społeczność Programu PaT organizują 24.04.2015 roku  II Festiwal Społeczności PaT na Lubelszczyźnie „PaTrzmy na siebie sercem”.  Jest to spotkanie organizowane w ramach realizacji ogólnopolskiego programu Komendy Głównej Policji „PaT – Profilaktyka a Ty” oraz Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w 2015 roku. Głównym celem przedsięwzięcia jest promowanie mody na życie bez uzależnień.

czytaj więcej
  • Spotkanie z pracownikiem Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych

 

31 marca 2015 roku zostało zorganizowane spotkanie z pracownikiem Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych – Panem Pawłem Łapińskim.

Gość zaprezentował ciekawą prezentację multimedialną „Zwiastuny wiosny”, podczas której uczniowie dowiedzieli się jakie rośliny i zwierzęta oznajmiają przyjście wiosny. Podczas prelekcji odbyły się również krótkie warsztaty z rozpoznawania głosów wiosennych ptaków.

 

Spotkanie zorganizowała: P. Ania Wierzbicka

 

26 marca 2015 r. wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Zespołu Szkół Ogólnokształcącyh nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi oraz z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 poszukiwaliśmy dobra we współczesnym świecie na spotkaniu integracyjnym „Zło dobrem zwyciężaj”. Głównym celem spotkania było promowanie idei życia bez agresji i przemocy. 

czytaj więcej

       

 

24 marca 2015 r. w naszej szkole odbyła się impreza profilaktczna „Wiosenne spotkanie z profilaktyką” zorganizowane w ramach realizacji programów: „Bądź sobą – nie daj się nałogom” oraz „PaT kluczem do sukcesu” - Miejski Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Miejski Program Przeciwdziałania Narkomanii w 2015 roku. Głównym celem spotkania było uświadomienie uczniom negatywnych skutków uzależnień.

czytaj więcej

 

 

18 marca 2015 roku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Pocztówka z Chełma”. Celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat Ziemi Chełmskiej, promocja regionu w środowisku lokalnym, propagowanie piękna i tradycji swojej „Małej Ojczyzny”.

czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma