Wydarzenia

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

Rok szkolny 2016/2017

Rozstrzygnięcie IX Międzyośrodkowego Konkursu Plastycznego „Pory roku w oczach dziecka - Zima”

Do organizatorów konkursu napłynęło bardzo wiele prac. Jury miało ogromny problem z dokonaniem wyboru najciekawszych z nich ponieważ wszystkie prace były wykonane bardzo starannie, oryginalnymi technikami. 

Rozstrzygnięcie konkursu „Pory roku w oczach dziecka - Zima”
czytaj więcej

     15 lutego 2017 r. uczniowie ze szkolnego  PaTPORTu mieli niezwykłą przyjemność uczestniczyć w kuligu zorganizowanym przez Komendę Miejską Policji w Chełmie. PaTowicze pokazali, jak można przyjemnie spędzić czas i dobrze bawić się bez wspomagania alkoholem czy narkotykami.
      Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce Koszuk-Janickiej z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie za zorganizowanie nam wspaniałej zabawy. 

Kulig PaT
czytaj więcej

8 lutego 2017 r. odbyły się piąte szkolne potyczki w badmintona. Do zawodów przystąpili uczniowie szkoły zawodowej, gimnazjum i szkoły podstawowej.

V SZKOLNY TURNIEJ BADMINTONA
czytaj więcej

11 stycznia 2017r. odbyły się szkolne potyczki w darta. Do zawodów przystąpili uczniowie szkół zawodowych i gimnazjum.

II SZKOLNY TURNIEJ DARTA
czytaj więcej

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. 
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia życzą uczniowie i nauczyciele ZWiPPP Nr 1 w Chełmie.

W nastrój świątecznej atmosfery, pełnej magii i spełniającego się cudu wprowadzili nas uczniowie SOSW wraz z opiekunami – W. Chromik, I. Doboszewicz, A. Kosiniec, A. Kuczura. Nad oprawą muzyczną czuwała J. Konopko z zespołem i E. Marzec-Przyłucka z grupą wokalną „Pozytywnie Zakręceni”.

Wigilia
czytaj więcej