Wydarzenia

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

Rok szkolny 2016/2017

       14 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się  Międzyszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych, którego celem było  promowanie wzorców postaw i zachowań tworzących system wartości młodego człowieka.  Hasło tegorocznej, dziesiątej już edycji spotkania, brzmiało: „To, co w życiu ważne”. Jak co roku, uczniowie poprzez różne formy ekspresji teatralnej zastawiali się, jakie wartości są dla nich ważne  i jaką drogą życia podążać. 

Międzyszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych
czytaj więcej

15 marca 2017r. o 11:25 w sali gimnastycznej ZWiPPP Nr 1odbyły się szkolne rozgrywki w tenisa stołowego. Do zawodów przystąpili uczniowie szkół zawodowych, gimnazjum i szkoły podstawowej.

XIII TURNIEJ  TENISA STOŁOWEGO
czytaj więcej

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, jest to idealna pora na poprawienie swojej kondycji. Jedną z form aktywności fizycznej, jaką zaproponowała 28 lutego 2017 r., podczas zajęć dla rodziców, p. A. Połczyńska- Czwalińska, były ćwiczenia z piłkami typu Fit Ball. 

Zajęcia ruchowe z piłkami Fit Ball
czytaj więcej

Rozstrzygnięcie IX Międzyośrodkowego Konkursu Plastycznego „Pory roku w oczach dziecka - Zima”

Do organizatorów konkursu napłynęło bardzo wiele prac. Jury miało ogromny problem z dokonaniem wyboru najciekawszych z nich ponieważ wszystkie prace były wykonane bardzo starannie, oryginalnymi technikami. 

Rozstrzygnięcie konkursu „Pory roku w oczach dziecka - Zima”
czytaj więcej

     15 lutego 2017 r. uczniowie ze szkolnego  PaTPORTu mieli niezwykłą przyjemność uczestniczyć w kuligu zorganizowanym przez Komendę Miejską Policji w Chełmie. PaTowicze pokazali, jak można przyjemnie spędzić czas i dobrze bawić się bez wspomagania alkoholem czy narkotykami.
      Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce Koszuk-Janickiej z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie za zorganizowanie nam wspaniałej zabawy. 

Kulig PaT
czytaj więcej