Wydarzenia

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

Rok szkolny 2017/2018

Zapraszamy do obejrzenia wystawy pt "Kolory przyrody-Zima" w Bibliotece Pedagogicznej w Chełmie . Prace plastyczne wykonali uczniowie ZWiPPP nr 1 w Chełmie. Wystawę można oglądać w dniach 12 .02- 02.03. 2018 r. Wystawę przygotowały panie Agnieszka Dobrowolska, Mariola Nyszko, Monika Pietrzak.


Kolory przyrody-Zima
czytaj więcej

19 stycznia 2018r. już po raz trzeci odbyły się szkolne potyczki w darta. Turniej rozgrywany jest w kategorii indywidualnej, obowiązuje pucharowy system rozgrywek.

Wygrywa ten, który pierwszy zdobędzie sumę 301 pkt, przy czym punkty odlicza się od 301 do 0, ostatni rzut musi dokładnie zredukować wynik.III Turniej Darta
czytaj więcej

18 grudnia 2017r. odbył się w sali gimnastycznej ZWiPPP Nr1 Mikołajkowy Turniej Sportowy.

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY
czytaj więcej

         15 grudnia 2017 r. odbyło się podsumowanie zadań: „Poczuj w sobie moc” oraz „PaT szansą na lepsze jutro” realizowanych w ramach programów z zakresu polityki społecznej dla miejskich jednostek organizacyjnych w 2017 roku.  Zaproszenie na spotkanie przyjęli: p. Anna Misiura – Inspektor Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta Chełm, p. Katarzyna Wygiera - Inspektor Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta Chełm oraz p. Mateusz Kliszcz - Specjalista SL Nadleśnictwa Chełm. W czasie uroczystości zaprezentowane zostały w formie prezentacji multimedialnych działania realizowane w ramach projektów, a uczniowie z  grupy PaTPort przedstawili nowy spektakl profilaktyczny pt. „Krzesła”. Spotkanie było też okazją do rozstrzygnięcia Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Uzależnienia – złodzieje życia”. I miejsce w konkursie zajęła Aleksandra Majówka ze Szkoły Podstawowej nr 11  w Chełmie z oddziałami gimnazjalnymi, opiekun -  p.Ewa Gałka. Wyróżnienia otrzymały:

  • Aleksandra Dudek - Szkoła Podstawowa nr 11  w Chełmie z oddziałami gimnazjalnymi, opiekun  p.Ewa Gałka,
  • Martyna Fic - Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie, opiekun - p.Agata Wojtasiuk
  • Dominika Lejman - Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie,  opiekun - p.Ewa Skórzewska Popek
  • Katarzyna Manaj - Szkoła Podstawowa nr 7, opiekun - p. Grażyna Szynaka
  • Wiktoria Ostrowska - Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie,  opiekun- p.Ewa Skórzewska-Popek,
  • Aleksandra Sapiaszko - Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie z oddziałami gimnazjalnymi, opiekun - p.Ewa Gałka,
  • Julia Sekuła - Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie z oddziałami gimnazjalnymi, opiekun - p.Ewa Gałka.

      Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

     Osobami odpowiedzialnymi za realizację zadań byli: Agnieszka Jędruszczak, Katarzyna Daoudi, Andrzej Kuczura i Magdalena Terpiłowska.  Realizatorzy projektów składają serdeczne podziękowania p. Jolancie Gierasimiuk – Dyrektorowi Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta Chełm oraz p. Annie Misiurze i p. Katarzynie Wygierze za umożliwienie oraz pomoc w realizacji zadań. 

Podsumowanie zadań: „Poczuj w sobie moc” oraz „PaT szansą na lepsze jutro”
czytaj więcej

Już po raz trzeci nasi uczniowie wzięli udział w Miejskich Integracyjnych Zawodach Rowerowych na Trenażerze Multimedialnym organizowanych przez ZSO Nr 1 w Chełmie.

Jak i w poprzednich edycjach, odnieśliśmy zwycięstwo.


Wspaniale, oby tak dalej!

Trenażery multimedialne
czytaj więcej